Direct contact? Bel: (0346) 56 36 50

Home > Agenda > EK 2024

EK 2024

14 juni 2024 - 14 juli 2024
EK 2024

Maarssen aan de kook zendt tijdens het EK 2024 alle wedstrijden uit op groot scherm. Tijdens de 18:00 uur wedstrijden serveren wij een maaltijd met het thema van één van de twee landen die dan spelen voor €19,95 p.p. (Let op, wel even reserveren voor het eten). Uiteraard kan je ook van de kaart komen dineren.

Compleet speelschema

• Vrijdag 14 juni, 21.00 uur: Duitsland - Schotland
• Zaterdag 15 juni, 18.00 uur: Spanje - Kroatië
• Zaterdag 15 juni, 21.00 uur: Italië - Albanië
• Zaterdag 15 juni, 15.00 uur: Hongarije - Zwitserland
• Zondag 16 juni, 15.00 uur: Polen - Nederland
• Zondag 16 juni, 18.00 uur: Slovenië - Denemarken
• Zondag 16 juni, 21.00 uur: Servië - Engeland
• Maandag 17 juni, 15.00 uur: Roemenië - Oekraïne
• Maandag 17 juni, 18.00 uur: België - Slowakije
• Maandag 17 juni, 21.00 uur: Oostenrijk - Frankrijk
• Dinsdag 18 juni, 18.00 uur: Turkije - Georgië
• Dinsdag 18 juni, 21.00 uur: Portugal - Tsjechië

• Woensdag 19 juni, 15.00 uur: Kroatië - Albanië
• Woensdag 19 juni, 18.00 uur: Schotland - Zwitserland
• Woensdag 19 juni, 21.00 uur: Duitsland - Hongarije
• Donderdag 20 juni, 15.00 uur: Slovenië - Servië
• Donderdag 20 juni, 18.00 uur: Denemarken - Engeland
• Donderdag 20 juni, 21.00 uur: Spanje - Italië
• Vrijdag 21 juni, 15.00 uur: Slowakije - Oekraïne
• Vrijdag 21 juni, 18.00 uur: Polen - Oostenrijk
• Vrijdag 21 juni, 21.00 uur: Nederland - Frankrijk
• Zaterdag 22 juni, 15.00 uur: Georgië - Tsjechië
• Zaterdag 22 juni, 18.00 uur: Turkije - Portugal
• Zaterdag 22 juni, 21.00 uur: België - Roemenië
• Zondag 23 juni, 21.00 uur: Zwitserland - Duitsland
• Zondag 23 juni, 21.00 uur: Schotland - Hongarije
• Maandag 24 juni, 21.00 uur: Kroatië - Italië
• Maandag 24 juni, 21.00 uur: Albanië - Spanje
• Dinsdag 25 juni, 18.00 uur: Frankrijk - Polen/Wales
• Dinsdag 25 juni, 18.00 uur: Nederland - Oostenrijk
• Dinsdag 25 juni, 21.00 uur: Engeland - Slovenië
• Dinsdag 25 juni, 21.00 uur: Denemarken - Servië
• Woensdag 26 juni, 18.00 uur: Slowakije - Roemenië
• Woensdag 26 juni, 18.00 uur: Oekraïne - België
• Woensdag 26 juni, 21.00 uur: Tsjechië - Turkije
• Woensdag 26 juni, 21.00 uur: Georgië - Portugal

Achtste finales


• 29 juni in Dortmund, 18.00 uur: Nummer 1 groep A-Nummer twee groep C (1)
• 29 juni in Berlijn, 21.00 uur: Nummer 2 groep A-Nummer 2 groep B (2)
• 30 juni in Keulen, 18.00 uur: Nummer 1 groep B-Nummer 3 groep A/D/E/F (3)
• 30 juni in Gelsenkirchen, 21.00 uur: Nummer 1 groep C-Nummer 3 groep D/E/F (4)
• 1 juli in Frankfurt, 18.00 uur: Nummer 1 groep F-Nummer 3 groep A/B/C (5)
• 1 juli in Düsseldorf, 21.00 uur: Nummer 2 groep D-nummer 2 groep E (6)
• 2 juli in München, 18.00 uur: Nummer 1 groep E-Nummer 3 groep A/B/C/D (7)
• 2 juli in Leipzig, 21.00 uur: Nummer 1 groep D-Nummer 2 groep F (8)

Kwartfinales

• 5 juli in Stuttgart, 18.00 uur: Winnaar achtste finale 3-Winnaar achtste finale 1 (A)
• 5 juli in Hamburg, 21.00 uur: Winnaar achtste finale 5-Winnaar achtste finale 6 (B)
• 6 juli in Berlijn, 18.00 uur: Winnaar achtste finale 7-Winnaar achtste finale 8 (C)
• 6 juli in Düsseldorf, 21.00 uur: Winnaar achtste finale 4-Winnaar achtste finale 1 (D)

Halve finales

• 9 juli in München, 21.00 uur: Winnaar kwartfinale 1-Winnaar kwartfinale 2
• 10 juli in Dortmund, 231.00 uur: Winnaar kwarfinale 3-Winnaar kwartfinale 4

Finale

• 14 juli in Berlijn, 21.00 uur